среда, септември 27, 2023
Google search engine
ПочетнаШтип NewsПриведен штипјанец, била пронајдена и одземена грутчеста материја
spot_img

Приведен штипјанец, била пронајдена и одземена грутчеста материја

На 25.02.2022 во 04.00 часот на ул.„Партизанска“ во Штип, од страна на полициски службеници од Полициската станица Штип бил приведен Г.Г.(34) од Штип бидејќи кај него била пронајдена и одземена грутчеста материја. По комплетирање на случајот против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ