сабота, април 20, 2024
spot_img
ПочетнаШтип NewsПо долго време конечно одекна детскиот џагор во Дом на млади -...
spot_img

По долго време конечно одекна детскиот џагор во Дом на млади – Штип (ФОТО)

По долго време конечно одекна детскиот џагор во Дом на млади – Штип. На гости беше караванот на „5+ Фамилија“, кој приреди несекојдневна забава и предизвика неодоливи насмевки кај најмладите посетители.

Општина Штип овој настан го организираше во соработка со ОУК Дом на млади и ОХО Продукција, настан на кој уживаа сите дечиња од нашата општина.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ