понеделник, април 15, 2024
spot_img
ПочетнаШтип NewsПочина млад затвореник во Штипскиот казнено-поправен дом: Нема видливи траги на насилство!
spot_img

Почина млад затвореник во Штипскиот казнено-поправен дом: Нема видливи траги на насилство!

Од затворот во Штип вчера претпладне било пријавено дека во казнено-поправниот дом починало осуденото лице Е.М.(33) од Кочани.

Смрт без видливи траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција, информира МВР.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ