среда, декември 6, 2023
spot_img
ПочетнаСветПолицијата на терен: Млад пар уапсен откако имале секс до детско игралиште...
spot_img

Полицијата на терен: Млад пар уапсен откако имале секс до детско игралиште (ФОТО)

Жена која била сведок на настанот додека го шетала своето куче напишала на Facebook:

  • Кога ќе помислите дека сте виделе сето тоа! Додека шетав со кучето во Сончевиот парк, одеднаш видов како целосно гола двојка има секс! Само во Гортон!“.

Таа подоцна за локалниот весник изјави: „Имаше група жени кои исто така беа сведоци, кога разговарав со нив, тие рекоа дека ми недостасува онаа кога тој се наведна над неа!“

Инцидентот траел неколку часа. Околу 14 часот, сведоците тврдеа дека виделе како парот продолжува да има секс во уште повидливата област на паркот во близина на детското игралиште. Тогаш беше повикана полицијата во Манчестер. Двојката, за која се верува дека има околу 30-тина години, беше уапсена под сомнение за кршење на правилото за јавна пристојност.

  • Повикав полиција затоа што тоа го сторија на терен пред моето дете и уште неколку други деца – рекла друга мајка за весникот.
  • Одвратно е, додаде таа.

Двојката останува во притвор на сослушување.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ