недела, декември 10, 2023
spot_img
ПочетнаШтип NewsПлач и лелеци одекнаа во Штип: 76-годишник физички ја нападнал 78-годишната сопруга
spot_img

Плач и лелеци одекнаа во Штип: 76-годишник физички ја нападнал 78-годишната сопруга

На 15.03.2023 полициски службеници од Полициската станица Штип го лишиле од слобода С.Н.(76) од Штип, бидејќи на 10.03.2023 во семејниот дом физички ја нападнал неговата 78 – годишна сопруга. По комплетирање на случајот против С.Н. ќе биде поднесена соодветна пријава.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ