среда, април 17, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонијаПендаровски очекувал поддршка, но публиката го поздрави со исвиркување на ракометмиот турнир...
spot_img

Пендаровски очекувал поддршка, но публиката го поздрави со исвиркување на ракометмиот турнир во Струга (ВИДЕО)

Претседателот Стево Пендаоровски присуствуваше на ракометниот турнир во Струга. Тој го следеше мечот меѓу Еурофарм Пелистер и Татран Прешов кој го добија битолчани.

На видеото кое беше објавено на социјалните мрежи се слуша коментарот кој го најавува присуството на претседателот и свирежите на струшката публика.

https://www.facebook.com/watch/?v=585324409800713

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ