петок, април 12, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонијаПандов: Денес доаѓам со багеров да ја бутнам владата предавничка
spot_img

Пандов: Денес доаѓам со багеров да ја бутнам владата предавничка

Фејсбук објава на политичкиот аналитичар Александар Пaндов:

,,Ќурко пошто гледам не се разбираш од збор, денес ти доаѓам со багеров да ти ја бутнам владата предавничка!” , пишува Пандов.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ