сабота, септември 30, 2023
Google search engine
ПочетнаШтип NewsПаднал од мопед, тешко повреден штипјанец
spot_img

Паднал од мопед, тешко повреден штипјанец

Синоќа во 23.09 часот во Полициската станица Штип, од Клиничката болница Штип, било пријавено дека за укажување на лекарска помош со тешки телесни повреди бил донесен Е.В.(45) од Штип.

Според пријавеното, тој се здобил со повредите при пад од мопед во двор на ул.„Благој Мучето“ во Штип.

Увид на местото извршила увидна екипа на СВР Штип.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ