петок, април 19, 2024
spot_img
ПочетнаВидеоОпшт хаос во Германија (ФОТО+ВИДЕО)
spot_img

Општ хаос во Германија (ФОТО+ВИДЕО)

Напади врз полицијата и новинарите имаше и на синоќешните протести на противниците на мерките за спречување на круната во Германија.

Насилниците на навивачката сцена се судрија со полицијата во Росток по завршувањето на протестот.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ