сабота, април 20, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонијаОбид за самоубиство ја потресе Македонија: Млада девојка попладнево се фрли од...
spot_img

Обид за самоубиство ја потресе Македонија: Млада девојка попладнево се фрли од 5-ти кат од зграда во Скопје

Девојка скокнала од петти кат во Аеродром. Доцна попладнево дошло до обид за самоубиство во скопската населба Аеродром, дознава „Локално“.

Т.С. родена 1991 година се фрлила од 5-ти кат од зграда на булевар „Авној“.

Девојката е во болница со тешки телесни повреди.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ