петок, април 12, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонијаНоќни „бандити“ низ Куманово: Маскирани лица нападнале младо момче, настана филмска бркотница...
spot_img

Ноќни „бандити“ низ Куманово: Маскирани лица нападнале младо момче, настана филмска бркотница (Видео)

Синоќа се случил напад врз млад жител на Куманово, а сега се појави и снимка од инцидентот на социјалните мрежи.

На видеото може да се забележи како среде ноќ излегуваат голем број маскирани лица од автомобил и почнува бркотницата.

Засега нема повеќе детали за инцидентот и се очекува реакција и соопштение од МВР.

https://fb.watch/gPima2Omg4/

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ