среда, април 17, 2024
spot_img
ПочетнаСценаНоне Неделковска се враќа на музичката сцена - Отпеа песна од Адел...
spot_img

Ноне Неделковска се враќа на музичката сцена – Отпеа песна од Адел и ги воодушеви фановите! (ВИДЕО)

Ноне Неделковска пред 10 години ја напушти музичката сцена и замина да работи на брод. Публиката ја памети како шармантната пејачка од Велес, која настапи на регионалинот музички натпревар „Идол“.

Таа веќе една деценија работи на бродови кои крстарат на повеќе дестинации. Па од егзотичните дестинации кои ги посетува споделува фотографии и видеа со своите следбеници, а неодамна ја изненади јавноста со песна.

Ноне отпеа песна од Адел „Everything changed me“, лежејќи во кревет пееше тивко за како што напиша таа на објавата да не го разбуди колегата од другата кабина.

Целото видео можете да го проследите на следниот линк: https://www.instagram.com/p/CrWdOFWrQGb/

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ