среда, април 17, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонијаНова трагедија ја стресе Македонија: Младо лице пронајдено починато во кругот на...
spot_img

Нова трагедија ја стресе Македонија: Младо лице пронајдено починато во кругот на студентскиот дом „Гоце Делчев“

Починато лице рано утринава е пронајдено во кругот на студентскиот дом „Гоце Делчев”, дознава КУРИР.

Во моментов не се познати околностите под кое е настаната смртта.

Неофицијално, се работи за машко лице на возраст од 30 години. Полициски екипи се на терен и работат на случајот.

Од МВР за Курир потврдуваат дека имаат пријава утринава за починато лице. Додаваат дека телото е дадено на обдукција.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ