петок, април 12, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонијаНова снимка објавена од Катица Јанева: Екс-обвинителката на гевгелиски дијалект им „ржи“...
spot_img

Нова снимка објавена од Катица Јанева: Екс-обвинителката на гевгелиски дијалект им „ржи“ на колегите – „Мене мора да ме слушате“ (ВИДЕО)

Утрово на социјалните мрежи се појави нова видео снимка од екс-обвинителката Катица Јанева.

Седнати во канцеларија, Катица видно изнервирана на гевгелиски дијалект гласно им се обраќа на присутните, во момент додека Фатиме Фетаи го „меша“ утринското кафе и ладнокрвно ја гледа.

Воедно се слуша и како Јанева му се обраќа на едниот колега дека е доста со доцнење на собирањето на документацијата и дека мора што е можно побрзо да се заврши таа работа.

Видеото можете да го погледнете тука – https://fb.watch/fdygAPWIaf/

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ