понеделник, април 15, 2024
spot_img
ПочетнаСветНиту пеш знае да оди, ниту по скали знае да се качи,...
spot_img

Ниту пеш знае да оди, ниту по скали знае да се качи, а уште помалку со велосипед знае да се вози: Бајден во обид да закочи се сруши на земја (ВИДЕО)

Претседателот на САД, Џо Бајден во текот на тура со неговиот велосипед беше дочекан од неколку луѓе и го извикуваа неговото име.

Бајден од почит сакаше да закочи и да се поздрави со своите поддржувачи, но во текот на таа акција тој неуспешно го направи тоа и заврши на земја.

Можете самата случка да ја погледнете на видеото:

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ