среда, април 17, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонијаНе е порно актерка, туку просветен работник: Учителка од Скопје со провокативна...
spot_img

Не е порно актерка, туку просветен работник: Учителка од Скопје со провокативна фотосесија ги запали социјалните мрежи (ФОТО)

Таа е професорка по музичко, блогер и шминкер. Калтрина Криезиу е скопјанка која ги полудува социјалните мрежи. Таа со својата екстраваганција и убавина успеа да ги освои срцата на илјадници фанови на социјалната мрежа Инстаграм и Фејсбук, пишува monitor.mk.

Нејзиното влијание во уметничкиот и модниот свет е огромно. Калтрина моментално рекламира некои познати брендови за облека и автомобили.

Нејзиниот инстаграм профил е меѓу најкликаните во земјава, но и во регионот. На нејзиниот Инстаграм профил се најпрофесионалните направени фотографии, но и најубавите за човечкото око. Овде можете да ја следите Калтрина на Инстаграм.

http://https://instagram.com/______kaltrina______?igshid=YmMyMTA2M2Y=

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ