среда, декември 6, 2023
spot_img
ПочетнаМузикаНеобјавена снимка од Тоше Проески како пее „Јовано Јованке“
spot_img

Необјавена снимка од Тоше Проески како пее „Јовано Јованке“

На социјалните мрежи се појави досега необјавена снимка од нашиот Тоше Проески. На неа Тоше на некоја веселба видно расположен ја пее  Јовано Јованке. Непознато е од која година датира видеото

Погледнете

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ