среда, декември 6, 2023
spot_img
ПочетнаСценаНа српската пејачка на снимање и ѕирнаа голите гради (фото)
spot_img

На српската пејачка на снимање и ѕирнаа голите гради (фото)

Пејачката Љупка Стевиќ на снимањето на емисијата „Гранд специјал“ ги покажа голите гради.

Пејачката се појави на сцената да ја отпее својата песна, а  на себе имаше фустан со длабоко деколте.

Во еден момент додека ја пеела песната, на пејачката и ѕирнале голите градите, а младите натпреварувачи околу неа останале во шок.

За тоа време, пејачката само се смешкаше.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ