среда, април 17, 2024
spot_img
ПочетнаШтип NewsНаселба Три Чешми доби нов модерен и современ спортски терен (ФОТО)
spot_img

Населба Три Чешми доби нов модерен и современ спортски терен (ФОТО)

Штипската населба Три Чешми денеска доби нов модерен, целосно осветлен и ограден спортски терен со специјализирана тартан подлога.

Секоја населба во Општина Штип ќе добие нова современа спортска инфраструктура, на која ќе рекреираат и спортуваат нашите сограѓани.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ