петок, април 19, 2024
spot_img
ПочетнаСветМлад Русин се снимал пред затворените продавници и доби 6,5 милиони прегледи...
spot_img

Млад Русин се снимал пред затворените продавници и доби 6,5 милиони прегледи (ВИДЕО)

„Во меѓувреме во Русија“, напишал тој со видеото пред продавниците како H&M, Zara, IKEA, Mango и Massimo Dutti. Снимката е прегледана повеќе од шест и пол милиони пати.

„Не грижете се, тоа е само специјална финансиска операција“, „Момчето се обидува да покаже како изгледаат работите во Русија без да заврши во затвор“, се само дел од коментарите под снимката. Првиот коментар собрал 90.000 лајкови.

Инаку, младиот човек на социјалните мрежи се претставува под името Мајер и редовно објавува видеа од Русија.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ