среда, април 17, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонијаМицкоски: Ова е човекот кој требаше да ме убие вечерва! (ФОТО)
spot_img

Мицкоски: Ова е човекот кој требаше да ме убие вечерва! (ФОТО)

– Ова е човекот кој требаше да ме убие вечерва. Барам итно да биде приведен од Спасовски и МВР! #НемаПовлекувањеЗаМакедонија, напиша лидерот на опозицијата и претседател на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на својот ФБ профил.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ