среда, декември 6, 2023
spot_img
ПочетнаМакедонијаМихајловски со брутално искрена порака до младите: Децо, палете патиките и тргајте...
spot_img

Михајловски со брутално искрена порака до младите: Децо, палете патиките и тргајте по белиот свет!

Актерот Тони Михајловски им порача на младите да заминат од државата за да не дозволат партиските кланови да им ја кројат судбината.

„Децо, палете патиките и тргајте по белиот свет. Иднинта е подеднакво заебана како и минатото во Северна.

Не дозволувајте партиските кланови да ви ја кројат судбината“, напиша Михајловски на неговата Фејсбук страница.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ