недела, декември 10, 2023
spot_img
ПочетнаШтип News(ВИДЕО) Миа Калифа со ново "БРУТАЛНО" видео (МОЈ ЈЕ ЖИВОТ САМО МАНИ...
spot_img

(ВИДЕО) Миа Калифа со ново “БРУТАЛНО” видео (МОЈ ЈЕ ЖИВОТ САМО МАНИ МАНИ)

Социјалната мрежа Тик Ток е многу  популарна кај младите кои секојдневно се повеќе ја користат и таму може да се најдат видеа со секаква содржина.

Секако, има и едукативни видеа, но често најмногу видеа се со забавна содржина или барем таква треба да бидат, иако сите баш и не се согласуваат со тоа.

Една од „најпопуларните” македонски Тик-Токерки која се прослави со своите видеа е македонската „Миа Калифа“, која себеси така се нарекуваа затоа што и кажале дека личи на неа, а таа вели дека е добра актерка и се согласува со мислењето на останатите…

Вие погледнете самите, па донесете си сопствено мислење.

@stanojkovastar

Pozic🖕

♬ original sound – 🎼🎵🎶🎉🎶🎵🎼

Додека пак на хејтерите им порача:

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ