среда, декември 6, 2023
spot_img
ПочетнаШтип NewsМВР во акција: Исчезнато 16-годишно девојче, семејството се сомнева дека е во...
spot_img

МВР во акција: Исчезнато 16-годишно девојче, семејството се сомнева дека е во нас. Сењак во Штип

На 20.03.2023 во 15.00 часот во ОВР Пробиштип, У.В.(45) од с.Злетово, пробиштипско пријавила дека нејзината малолетна ќерка И.В.(16) се оддалечила од домот на нејзината баба во с.Стар Караорман, штипско.

Според пријавеното таа се сомнева дека се наоѓа во домот на Х.„Н“ во населбата Сењак во Штип.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ