среда, април 17, 2024
spot_img
ПочетнаВидеоМала верзија на Венеција: Видео од преубавиот грчки град кое ги воодушеви...
spot_img

Мала верзија на Венеција: Видео од преубавиот грчки град кое ги воодушеви сите

За многу од жителите, градот Аитолико кој е сместен меѓу две лагуни во западна Грција е нивната мала верзија на Венеција!

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ