среда, април 17, 2024
spot_img
ПочетнаСценаМакедонците „лудуваа“ по неа! Познатата Касандра во тесен фустан! (ФОТО)
spot_img

Македонците „лудуваа“ по неа! Познатата Касандра во тесен фустан! (ФОТО)

Кораима Торес е актерка која кон крајот на деведесетите години од минатиот век беше вистинска сензација во Македонија, бидејќи ги освои срцата на гледачите кога ја глумеше Касандра во истоимената серија.

Убавата актерка е многу активна на социјалните мрежи, а особено на Инстаграм, каде редовно споделува свои фотографии.

Кораима со последната објава израдува многу свои машки обожаватели, а се „виновен“ е црниот и тесен фустан кој ја истакна нејзината половина, но и деколтето.

„Колку совршена жена“, „Преубава си“, „Прекрасна Касандра“, „И понатаму кршиш срца“, „Презгодна си“ – се само некои од многуте коментари, а она што е интересно е тоа што актерката речиси ги чита сите коментари и им возвраќа со емоџи во вид на срце.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ