вторник, јуни 6, 2023
Google search engine
ПочетнаМакедонијаЛетото и официјално може да започне, но и водените лудории: Затворот во...
spot_img

Летото и официјално може да започне, но и водените лудории: Затворот во Тетово доби монтажен базен за своите затвореници!? (ФОТО)

Летото и официјално може да започне, но и водените лудории. Затворот во Тетово доби монтажен базен за своите затвореници!

Фотографиите излегоа на социјалните мрежи и го привлекоа вниманието на јавноста, но ја поттикнаа и револтираноста кај народот.

Додека повеќето градови немаат базени за своите граѓани, кои уредно си плаќаат даноци и сосема засулежно им следува базен за разладување среде лето, некои затвореници живеат живот во занданите ширум Македонија!ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ