сабота, април 20, 2024
spot_img
ПочетнаШтип NewsКривични пријави за штипјанецот и беровчанецот кои обљубија 21-годишна девојка со здравствени...
spot_img

Кривични пријави за штипјанецот и беровчанецот кои обљубија 21-годишна девојка со здравствени проблеми

ОВР Берово до Основното јавно обвинителство Кочани поднесе кривична пријава против Ш.Д. (28) од Берово и Ш.Д. (43) од Штип поради сомневање дека извршиле обљуба врз 21-годишна девојка од Берово, која имала здравствени проблеми.

Како што соопшти Министерството, девојката имала здравствени проблеми.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ