понеделник, септември 25, 2023
Google search engine
ПочетнаБалканКрв и тупаници во „Ѕвездите на Гранд“: Членовите на жирито се степале...
spot_img

Крв и тупаници во „Ѕвездите на Гранд“: Членовите на жирито се степале меѓусебно, Поповиќ и обебзедувањето не можеле да ги одделат!

На снимањето на најновата емисија „Ѕвезде Гранда“, наводно дошло до физички конфликт меѓу Џорџе Давид и Александар Милиќ Мили.

Имено, двајцата најпрвин влегле во вербална расправија поради кандидатот кој настапувал на големата сцена, а бидејќи мислењата не им се поклопувале, Џорџе Давид почнал да го навредува Мили, кој брзо ги загубил нервите и сконакнал врз него, пренесува близок извор од местотто на нстанот „Блесок“.

„Јади г***а, рекол Давид на Мили, по што композиторот, како шти тврди изворот, почнал да го удира со тупануци, па веднаш реагирало обезбедувањето по што бил спречен поголем инцидент, како и Саша Поповиќ, кој влетал во толпата за да ги смири страстите. Имало и крв, но повредите не биле фатални за двајцата претставници од жири комисијата“, пренесува изворот од Србија.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ