петок, април 19, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонијаКрај на пријателството меѓу Васко и Стефан Влахов Мицов - Пискотници среде...
spot_img

Крај на пријателството меѓу Васко и Стефан Влахов Мицов – Пискотници среде емисија, Ефтов остана „жив“ (ВИДЕО)

Стефан Влахов Мицов бурно реагираше и ја напушти емисијата „Во Центар“ на Васко Ефтов.

Нели гледаш бе дека немаме држава!? Каде ти е државата? Кој те управува? Кој ти е министер, претседател, надворешен министер?, извика Влахов Мицов напуштајќи го студиото на Ефтов.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ