сабота, септември 30, 2023
Google search engine
ПочетнаСценаКонцерт на Фолтин во Штип
spot_img

Концерт на Фолтин во Штип

Утревечер во Центарот за култура “Ацо Шопов” во Штип, во големата сала, со почеток во 20:00 часот, штипската публика ќе има можност да ужива во целовечерниот концерт на битолската група Фолтин.

Влезниците за настанот се продаваат по цена од 200 денари и можат да се набават на билетарата на НУЦК „Ацо Шопов“ Штип.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ