среда, април 17, 2024
spot_img
ПочетнаДонацииКико имал последна желба: Сите да се сплотиме на еднo место, вечерва...
spot_img

Кико имал последна желба: Сите да се сплотиме на еднo место, вечерва да се одржи големиот хуманитарен концерт во Штип (ФОТО)

Како една од последните желби на Кико и неговото семејство е утре да се одржи хуманитарниот концерт за Кико во Н.У. Центар за култура “Ацо Шопов” Штип.

„Настанот е закажан вечерва со почеток во 21 часот. Неговиот татко ќе собере сили и ќе се обрати на сите присутни. Сите собрани средства ќе бидат донирани. Цената за картата е 200 денари, во коментар имате дополнителни информации. Се гледаме!, напиша на Фејсбук, јутјуберот Стефан Лазаров.

Целата објава проследете го на следниот линк: https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fstefan.lazarov.6%2Fposts%2Fpfbid02G6Aa5FXqFpdgeWgJCyS3h9obGGNR3UbaN4KpYTccxkepx7nEXrei6VWZSLkBmBavl&show_text=true&width=500

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ