среда, април 17, 2024
spot_img
ПочетнаСценаКајли Џенер има син
spot_img

Кајли Џенер има син

Кајли Џенер го објави раѓањето на своето второ дете со раперот Тревис Скот и потврди дека нивниот син пристигнал само еден ден по четвртиот роденден на ќерката Сторми.

Намјладата од сестрите Кардашијан во неделата попладне откри дека го вторпат станала мајка.

Иако не го откри полот на детето, 24-годишната милијардерка сугерираше дека родила машко бебе со тоа што стави емотикон со сино срце во својата објава на Инстаграм. Таа не го открие името на новороденчето.

Покрај црно-белата фотографија од раката на новороденчето, таа стави емотикон со сино срце и датум „2/2/22“.

Претставник кој зборуваше во нејзино име подоцна потврди за „Пипл“дека таа родила син. Во неделата, извори за „ТМЗ“изјавија дека на Кајли ѝ е добро по породувањето, и дека Сторми е возбудена што има помлад брат.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ