недела, декември 10, 2023
spot_img
ПочетнаСценаИскрен и урнебесен трејлер за новиот „Scream“
spot_img

Искрен и урнебесен трејлер за новиот „Scream“

Новиот „Scream“, односно петтото продолжение на оваа франшиза, привлече големо внимание во кино салите.

Затоа екипата на Screen Junkies мораше да му направи и искрен трејлер.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ