сабота, април 20, 2024
spot_img
ПочетнаШтип NewsИЗГОРЕ ЧОВЕК ВО ШТИП
spot_img

ИЗГОРЕ ЧОВЕК ВО ШТИП

На улица 19 Бригана изгорел маж во собата каде што живеел. Човекот живеел под ќирија.

Имено рано утринава во полициската станица Штип бил пријавен пожар од страна на противпожарната територијална единица Штип кои биле на местото на настанот.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ