среда, септември 27, 2023
Google search engine
ПочетнаШтип NewsИзвестување од ЈП Исар
spot_img

Известување од ЈП Исар

ЈП Исар со известување за настанатиот дефект со водата.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ