сабота, април 20, 2024
spot_img
ПочетнаСценаИгор објави фотографија од венчавката на своите родители (ФОТО)
spot_img

Игор објави фотографија од венчавката на своите родители (ФОТО)

Пред девет дена Македонија се прости од легенадарниот диригент и композитор Александар Џамбазов, кој почина на 85-годишна возраст.

Актерот и шоумен Игор Џамбазов со многу емоции се присетува на своите родители, објавувајќи фотографии од нив, а сега објави емотивна фотографија од венчавката на Анче и Александар Џамбазови на својот профил на Инстаграм.

„За некои луѓе, смртта е само ваучер за во вечноста…“, напиша Игор во описот на фотографијата.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ