петок, април 12, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонија„Задруга“ и во Македонија: Хрватската старлета Нивес Целзиус била на прием кај...
spot_img

„Задруга“ и во Македонија: Хрватската старлета Нивес Целзиус била на прием кај Пендаровски во Вила Водно?! (ФОТО)

Познатата хрватска старлета Нивес Целзиус била на прием кај претседателот Стево Пендаровски во вила Водно во Скопје, објави таа на Инстаграм.

Таа на социјалните мрежи објави фотографии и видео од приемот кај Пендаровски при престојот во Скопје, каде што дошла на турнир во мал фудбал.

Од Кабинетот на претседателот редовно објавуваат кога тој остварува средби, но овојпат на неговата веб-страница нема објавено ништо.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ