среда, април 17, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонијаЗабрана за камиони на потегот Кичево-Стража и Гостивар-Стража
spot_img

Забрана за камиони на потегот Кичево-Стража и Гостивар-Стража

Утрово во 08:30 часот на потегот Кичево – Стража и Гостивар – Стража и обратно, поради обилни врнежи на снег, воведена е забрана за движење на тешки товарни возила.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ