петок, април 12, 2024
spot_img
ПочетнаСценаЖИВОТЕН СТИЛКОГА, КАДЕ, СО КОГО... Карлеуша брутално искрена: „Ако чекав на парите...
spot_img

ЖИВОТЕН СТИЛКОГА, КАДЕ, СО КОГО… Карлеуша брутално искрена: „Ако чекав на парите од Душко, ќе се облекував само во Зара“ (ФОТО)

Познатата српска ѕвезда Јелена Карлеуша по спектакуларниот концерт кој за најлудала вечер го приреди пред Собранието во Белград, уште еднаш повтори кои се нејзините најголеми мотиви – да биде најдобра и да ги помести границите.

Коментирајќи го настапот во „Утро на прва“, поп-ѕвездата истакна дека настапот бил прескап бидејќи сакала секоја секунда да биде совршена. И покрај чудесната цифра која беше спомната, таа нагласи дека на белградскиот концерт работела – без денар.

На прашањето на водителката од што живее и на забелешката дека добро се омажила, Јелена одговори:

-Верувајте ми, да сметав на парите на Душко, ќе се облекував само во Зара.

Таа ги насмеа сите во студиото, а потоа објасни:

– Тој парите ги троши рационално. Некој мора. (смеа) Но и јас заработувам и работам многу добро. После толку години, би било смешно да не можам да си дозволам да им подарам нешто вакво на моите сограѓани.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ