петок, април 19, 2024
spot_img
ПочетнаШтип NewsЖена физички нападната на ул.„Сутјеска“ во Штип
spot_img

Жена физички нападната на ул.„Сутјеска“ во Штип

На 17.02.2022 во 16.25 часот во СВР Штип, 64-годишна жена од Штип пријавила дека околу 16.25 часот на ул.„Сутјеска“ во Штип била физички нападната од А.М.(60) од Штип. По комплетирање на случајот против А.М. ќе биде поднесен соодветен поднесок.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ