среда, април 17, 2024
spot_img
ПочетнаШтип NewsЖена од Штип не се шегува, тврди дека е киднапирана од Бил...
spot_img

Жена од Штип не се шегува, тврди дека е киднапирана од Бил Гејтс (ВИДЕО)

Жена од Штип со шокантно сведоштво пред камерата на локалната М НЕТ телевизија.

Таа вели дека е киднапирана од Бил Гејтс.

Погледнете го нејзиното сведоштво во продолжение.

https://fb.watch/h-GF6qJ8mj/

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ