четврток, септември 21, 2023
Google search engine
ПочетнаМакедонијаЕчеше “предавници” за време на говорот на Фон дер Лајен: Пратениците со...
spot_img

Ечеше “предавници” за време на говорот на Фон дер Лајен: Пратениците со транспаренти “Чеда на заевизмот, го враќате фашизмот”!

Додека претседателката на Европската комисија зборуваше во Собранието на Република Македонија, пратениците кои не го прифаќаат францускиот предлог држеа транспаренти со пораки до пратениците од власта.

Во продолжение фотографии од настаните во Собранието.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ