среда, април 17, 2024
spot_img
ПочетнаШтип NewsЕкипи од ЈП Исар денес повторно ангажирани на чистење на мини депонии
spot_img

Екипи од ЈП Исар денес повторно ангажирани на чистење на мини депонии

Екипи од ЈП Исар денес повторно ангажирани на чистење на мини депонии и поставување на предупредувачки табли !
Сите заедно да ја зачуваме и одржуваме чиста животната средина е наша главна цел!

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ