среда, септември 27, 2023
Google search engine
ПочетнаШтип NewsЕдно лице нападнато со остар предмет во двор на ул.„Косовска“ во Штип
spot_img

Едно лице нападнато со остар предмет во двор на ул.„Косовска“ во Штип

На 02.02.2022 во 20.00 часот во Полициската станица Штип, Т.Џ.(38) од Куманово пријавил дека во двор од куќа на ул.„Косовска“ во Штип бил нападнат со остар предмет од А.Н.(57) од Штип. По комплетирање на случајот против А.Н. ќе биде поднесен соодветен поднесок.

извор-мнет

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ