петок, април 19, 2024
spot_img
ПочетнаШтип NewsДенеска времето во Штип ќе биде променливо облачно со сончеви периоди
spot_img

Денеска времето во Штип ќе биде променливо облачно со сончеви периоди

Денеска времето во Штип ќе биде променливо облачно со сончеви периоди.

Ќе дува засилен ветер од северен правец.

Максималната температура ќе достигне до 5 степени.

Во планински подрачја ќе провејува слаб снег.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ