среда, април 17, 2024
spot_img
ПочетнаМагазинЖивотДевојка од Еквадор ја нуди својата невиност на улица, за да може...
spot_img

Девојка од Еквадор ја нуди својата невиност на улица, за да може да присуствува на концертот на нејзиниот омилен рапер: „Слободно снимајте ме, не се срамам“

Ако сте слушнале за порториканскиот рапер Бед Бани, тогаш знаете дека најави турнеја. Илјадници негови фанови се обидуваат на сите начини да дојдат до влезници за концертите.

Во тоа име една 18-годишничка излегла на улица и, сосема сериозно ја нуди својата невиност на оној кој ќе ѝ овозможи во живо да го види и слуша омилениот изведувач.

Нејзината понуда со мобилен телефон ја снимил еден човек од Еквадор, кому девојката во текот на краткиот разговор му објаснила дека се одлучила на тој потег бидејќи нејзините родители не сакаат да го исполнат нејзиното барање.

„Подготвена сум на сè, јас сум голем фан на Bad Bunny. Сакам билет веднаш до сцената и сакам да го запознаам подоцна“, вели таа и ладнокрвно додава дека мрази да работи за да може да си го дозволи билетот.

„И, да, навистина сум невина. И не ми пречи што ме снимате. Сеедно ми е, не ми е срам“, му вели девојката на својот соговорник, па го прашува дали сака тој да биде оној што ќе го направи тоа.

Бед Бани турнејата ја започнува со концерт во Орландо на почетокот на август, а во Еквадор ќе стигне во ноември.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ