петок, април 19, 2024
spot_img
ПочетнаМагазинЖивотДевојката која ја засени и Лила: Дали Ангела е најзгодната Македонка која...
spot_img

Девојката која ја засени и Лила: Дали Ангела е најзгодната Македонка која сте ја виделе?

Кога станува збор за нашите познати Македонки, деновиве се изнагледавме плејада од згодни , атрактивни и провокативни изданија, а овој пат од нив ја издвојуваме младата манекенка Ангела Василевска која неодамна можевте да ја видите и како учесничка во квизт „Се или нешто“.

И Ангела на својот Инстаргам профил реши да се пофали со својот празничен изглед во црвено како модерна Баба Мразица која остава без здив.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ