петок, септември 22, 2023
Google search engine
ПочетнаШтип NewsДве штипјанки физички се пресметале среде центар, полицијата работи на комплетирање на...
spot_img

Две штипјанки физички се пресметале среде центар, полицијата работи на комплетирање на случајот

Вчера во полициската станица Штип, триесет и двегодишната А.Т. поднела пријава за физички напад.

Според пријавата, околу 00.20 часот на ул.„Ванчо Прќе“ во Штип таа била физички нападната од сограѓанката М.М.(28).

По комплетирање на случајот против М.М. ќе биде поднесен соодветен поднесок – соопшти денеска полицијата.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ