сабота, септември 30, 2023
Google search engine
ПочетнаСценаГолем концерт на Коки Јанков, да ги испееме заедно хитовите на Дуле...
spot_img

Голем концерт на Коки Јанков, да ги испееме заедно хитовите на Дуле и Коки

Во Дом на млади во Штип, утре 15 септември 2023 година ќе се одржи голем концерт на Коки Јанков.

Со неверојатна енергија и незаборавни моменти, Коки и неговиот бенд ќе ве однесат на неверојатно патување преку музиката и хитовите на Дуле и Коки што добро ги знаете и сакате! Оваа вечер ќе биде исполнета со многу емоции и многу среќни мигови! се вели во објавата од организаторот.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ